Telefonas - faksas : 8-41-501460 / Mob.tel. +370 6262 6151
Direktorius
Remigijus Gustas
Remigijus Gustas
Direktorius
Mob +370 698 15961
Tel./faks. +370 41 501460
remigijus@gustoprekyba.lt
Egidijus Liaudanskas
Egidijus Liaudanskas
Komercijos direktorius
Mob +370 698 15960
Tel./faks. +370 41 501460
egidijus@gustoprekyba.lt
Saulius Stasiūnas
Saulius Stasiūnas
Rinkodaros direktorius
Mob +370 699 01432
Tel./faks. +370 41 501460
saulius@gustoprekyba.lt
Buhalterinė apskaita
Daiva Žakaitienė
Daiva Žakaitienė
Vyr. buhalterė
Tel./faks. +370 41 501460
buhalterija@gustoprekyba.lt
Pardavimai apskaita
Vygantas Rakickas
Vygantas Rakickas
Pardavimų vadybininkas
Mob +370 698 15959
Tel./faks. +370 41 501460
vygantas@gustoprekyba.lt
Irmantas Krivickas
Irmantas Krivickas
Pardavimų vadybininkas
Mob +370 612 42865
Tel./faks. +370 41 501460
irmantas@gustoprekyba.lt
Aistis Gustas
Aistis Gustas
Pardavėjas konsultantas
Mob +370 698 73151
Tel./faks. +370 41 501460
aistis@gustoprekyba.lt
Gusto Prekyba Priekis
Juridinio asmens pavadinimas: UAB "Gusto Prekyba"
Juridinio asmens teisinė forma: Uždaroji akcinė bendrovė
Juridinio asmens buveinė: Metalistų 1e, Šiauliai
Juridinio asmens kodas: 302466081
PVM kodas: LT100005067617
Pašto indeksas: 78109
Atsiskaitomoji sąskaita: LT 41 7044 0600 0732 9165
Bankas ir banko kodas: AB " SEB bankas ", 70440